ÓÉÄÇÑÏÊÁÓÔÑÏÕ 020029 ÁÍÅÎÁÑÔÇÔÇ ÌÇÍÉÁÉÁ ÅÖÇÌÅÑÉÄÁ ÔÇÓ ÓÉÍÔÉÊÇÓ ÖÅÂÑÏÕÁÑÉÏÓ 2023 ÅÔÏÓ 34ï ÖÕËËÏ 399 € : 1,30 13Öåâ.23 Εμπεριστατωμένη έρευνα και ρεαλιστικές προτάσεις από την Πρωτοβουλία για την επαναλειτουργία του Ενυδρείου Βυρώνειας ×ñçìáôïäüôçóç ðÜíù áðü...
More
ÓÉÄÇÑÏÊÁÓÔÑÏÕ 020029 ÁÍÅÎÁÑÔÇÔÇ ÌÇÍÉÁÉÁ ÅÖÇÌÅÑÉÄÁ ÔÇÓ ÓÉÍÔÉÊÇÓ ÖÅÂÑÏÕÁÑÉÏÓ 2023 ÅÔÏÓ 34ï ÖÕËËÏ 399 € : 1,30 13Öåâ.23 Εμπεριστατωμένη έρευνα και ρεαλιστικές προτάσεις από την Πρωτοβουλία για την επαναλειτουργία του Ενυδρείου Βυρώνειας ×ñçìáôïäüôçóç ðÜíù áðü 0,5 åê. Åöüóïí õðÜñîåé åìðñüèåóìç êáôÜèåóç ôçò ôåëéêÞò ÌåëÝôçò ÅöáñìïãÞò Ýùò ôçí 1ç Éïõëßïõ 2023 Πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία και Ó’ ÁÕÔÏ ÔÏ ÖÕËËÏ " με διαδικασίες ανοιχτού, αμεσοδημοκρατι- κού διαλόγου η δημόσια εκδήλωση της Πρω- τοβουλίας για την επαναλειτουργία του Ενυ- ; Δήμος Σιντικής δρείου Βυρώνειας την Κυριακή 29 Ιανουαρί- Συνάντηση Φ. Δομουχτσίδη ου, μπροστά σε 100 περίπου παρευρισκόμε- νους, μεταξύ των οποίων ήταν δύο βουλευ- με τον Ν. Χαρδαλιά τές Σερρών, οι κ. Αβραμάκης (ΣΥΡΙΖΑ) και κ. σε εγκάρδιο κλίμα Μπούμπας (Ελληνική Λύση), υποψήφιοι βου- σåë.5 λευτές και πολιτευτές από τον ΣΥΡΙΖΑ, το ΠΑ- ; Δήμος Σιντικής: ΣΟΚ, το ΜΕΡΑ 25, ο αντιδήμαρχος Σιντικής κ. μουρτζίδης, ενώ εισηγητής ήταν ο Ευθύμης ματοποίηση κοινής σύ
Less